Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérváron a Kodolányi...

Székesfehérváron a Kodolányi vagy a Teleki nyújt jobb nyelvoktatást?

Figyelt kérdés
Mindenkettő középsuliról jókat olvastam, de nem tudom melyiket jelöljem majd meg elsőnek, és a nyelvtanulás számomra fontos ezért ez lenne a döntő.

2016. júl. 20. 14:24
 1/8 anonim válasza:
Menj a Széchenyibe. Kéttannyelvűbe. Most megyek énis oda.
2016. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkoztam azon is, harmadiknak lesz talán megjelölve :D
2016. júl. 21. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesóim a Széchényibe jártak, bár nem a kéttannyelvűbe, de tudok arról az iskoláról nyilatkozni.

Ha tanulni akarsz, ne oda menj

a kéttannyelvűn nem tudom milyen az oktatás, de amikor bátyám érettségire ment, kb 0 tudása volt angolból, mert nem tanítottak neki nagyon semmit, öcsémnek sem, és mások is mindig mondják, hogy nem tanulnak.

Az érettségin úgy mentek át, hogy megmondták nekik csak beszéljenek végig, megadták a szituációkat, hogy mik lesznek és kaptak egy lapot amin rövid mondatok voltak

most oké ez segítség a diákoknak, de tényleg így akarod megszerezni az érettségit?

Én az I.Istvánba jártam

azt kell mondjam az első 2 és fél évben nem tudtam angolul kb semennyit mert sosem érdekelt annyira, hogy időt fordítsak rá

de aztán elkezdtem figyelni, a tanárom látta rajtam, segített nagyon sok dologban, és olyan szinten megtanultam angolul, hogy meg van a nyelvvizsgám

és csak az órákon nyitottam ki a könyvet

most reklámozom az iskolát :D de csak mert én szerettem oda járni

azért gondolkodj el ezen is :)

2016. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából elsősorban gimnáziumokat célzok meg, mert felsőoktatásra jobban felkészítenek.
2016. júl. 22. 11:32
 5/8 anonim válasza:
Vasvári
2016. aug. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Telekibe ne menj,szanalom az egesz iskola
2016. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Uuu 3-as I. Istvánba jártál?*-*

Bocsi az offért. A széchenyiről úgy hallottam h a kéttannyelvű része egész jó, 2 volt osztálytársam is oda jár.

2016. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
Kedves 4.valaszoló.Nemtudom hogy a Telekibe jársz e de ha nem akkor szerintem nem kéne ilyeneket kommentelni hallottak alapján.És szerintem nem az egyáltalán.És szerintem oda jobban megéri jönni mint a Kodolányiba.
2017. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!