Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ÖSZTÖNDÍJ terén mit tanácsoltok?

ÖSZTÖNDÍJ terén mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Tehát én a Szegedi Tudományegyetem fogok általános orvosi karon tanulni. 2016 szeptemberében kezdem a tanulmányaimat. Ha jól tanulok, de nem leszek 5-ös kb. mennyi ösztöndíjat kaphatok? Úgy értem hány forintot?

2016. júl. 20. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Fogalmazni meg majd megtanulunk helyetted...

Nem inkább mit gondolunk???


De tudod mit? Tanácsolok: nézd meg az egyetem oldalàn hogy a korábbi években milyen átlagokra mekkora összeg járt..

2016. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1: Na, az ilyen okoskodásra nem vagyok kíváncsi. Szerettem volna valamit megtudni, amit jobb ha személyes tapasztalatok alapján ismerek meg, mint egy weboldalon.


Többiek? Mik a tapasztalataitok?

2016. júl. 21. 00:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezzel hülyeséget akarsz,ugyanis az egyetemi kari weboldalakon ha jó helyen keresel, átlagra lebontva ott van, hogy mire mennyit adtak az elmúlt években... itt meg max belefutsz 2-3 emberbe, aki 1-1 eredményt tud mondani... melyik is az informativabb??

Nem okoskodok, csak gondolkodok ;) és tudom hogy szerezhetek több információt.

2016. júl. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint megkérdezni hogy szerintetek mik voltak múlt héten az ötöslottó nyerőszámok, ahelyett hogy megnéznéd a forrást.
2016. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na nagyokosok... akkor például keressetek forrást az SZTE informatikusoknak járó ösztöndíjakról. mert például én nem találtam :D
2016. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keresse ki neked az akinek van rà ideje...

De ha meg nem találod melyik a logikusabb lépés?


1: kiírsz ide egy kérdést, hàtha benyög valaki random számokat

2: irsz a kari Höknek, akik elmondanak mindent...


A kérdező az első opciót választotta... a 2. Logikusabb lenne.

2016. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Legalább egy linket küldenétek nekem hol találom ezeket? (Nem nagyon vagyok benne az informatikában/ internet világában.)
2016. júl. 23. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!