Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek idén...

Szerintetek felvesznek idén eltén 350 ponttal szociális munka szakra?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

első, olvasni tudsz?


Kérdező, kedden kiderül, sajna senki se jós. Tavaly elég alacsony volt a ponthatár, nem egy felkapott szakma (lányom is tátkos, de társtan)

2016. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem idén magasabban lesz mint 350, én olyan 370-390 körülire tippelem
2016. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Hmmm....mégis miből gondolod 2. válaszoló, hogy magasabb lesz a ponthatár? Semmi nem indokolja a feltételezésedet, és ráadásul feleslegesen keltesz pánikot. A 350 pont simán elég kell hogy legyen egy olyan szakra, ami amúgy sem egy slágerszakma, kevesebben jelentkeztek rá kb 30 fővel mint tavaly, és első helyen is jóval kevesebben jelölték meg. ...és a ponthatár az előző évben is csak 306 volt.....

Úgyhogy kedves kérdező, nem kell aggódnod, biztos vagyok benne hogy simán bekerülsz a szakra! ;)

2016. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Jó akkor majd kiderül
2016. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
gratulálok :)
2016. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Köszönöm :)


És nektek is fent :P

2016. júl. 26. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!