Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beszélhetünk nyiltan a puskázá...

Beszélhetünk nyiltan a puskázásról? Ti hányszor puskáztatok már diák éveitek alatt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Sok puskát írtam már, de még nem használtam egyszer sem. 2 diplomám van.
2016. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én párszor, midíg bevált. Nemrég volt a szakmunkás vizsgám és ott is tudtam puskázni majdnem 10 percet de pont azt a válaszokat nem találtam ami kellet volna xD

17F

2016. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Középiskolában nagyon sokszor, egyetemen még soha (orvosi)
2016. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, a vizsgán mobilon puskáztam :D
2016. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már, de nagyon ritka. (középiskolás vagyok)
2016. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben nagyon sokszor..

Biosz órákra mindig telefonnal mentem, lefotózva az adott anyaggal.

Amikor új tanárt kaptunk, sehogy nem bírtam a 2-est összeszedni (és a kitűnők közül sokan mások sem), mivel minden dolgozatom 1-es lett, de nem indokolta meg, hogy miért.

Ezért a tz-nél mobilon lefotózva minden anyagrész, ami kell, a tankönyvből még az ábrák is:D

3-as tz-t írtam:D

Máig nem értem azt a tanárt, hiába írtuk le a dolgozatokban szóról-szóra az órán tanultakat, a legjobb jegy 3-as volt, és mindig az volt a válasza, hogy biztos volt valami hibánk.

[Ja és mindez persze utolsó évben volt, amikor már számítottak a jegyek:( ]

2016. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Én rengeteget, szinte a puskázás mestere voltam. :D Szódolgozatok, memoriterek, leírtam word-be, majd miniatűr betűkkel kinyomtattam és a legkülönbözőbb helyekre ragasztottam. Vonalzó, hibajavító, tolltartó, lábam, kezem, pad. Ezek voltak a legegyszerűbbek. Persze amennyi időt a készításükkel foglalkoztam, simán meg is tanulhattam volna, de inkább bütyköltem mintsem magoltam. :D
2016. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban kb minden töri- és föcidogámat puskából írtam. Most gimiben már inkább nem puskázok, mondjuk rohadt nehezen szenvedem ki a töri ötösöket, de valahogy fel sem merült eddig bennem, hogy puskáznom kéne. Föcim már nincs, de amikor volt is, magasról tettem rá. Egyedül fizikán puskáztam az előző tanévben, azt se azért, mert annyira érdekelt volna a fizika jegyem, csak halálra untam volna magam, ha csak fekszem egész dogaírás alatt.

Mielőtt valaki leszólna, nem vagyok rossz tanuló, emelt bioszon pl majdnem színötös voltam előző tanévben. Egyszerűen csak vannak tantárgyak, amiket nem vesz be az idegrendszerem.

18/L

2016. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

gimiben kétszer írtam puskát, amiket igazából nem is kellett használnom, mert mire leírtam, megtanultam amit kell. az elsőbe belenéztem, hogy mindent jól irtam-e, mert olyan gyorsan kész lettem a dogával, hogy nem tudtam mit csinálni. valamiért még írtam olyan plusz infót is, ami nem is volt konkrétan a kérdésben, így életem első fizika dogájára két 5-öst kaptam (amiből az egyik köszönhető annak, hogy elővettem a puskát). a másodikat odaadtam az osztálytársamnak, mert ekkor is mire megírtam, tudtam. ezeken kívül viszont elég sokszor puskáztam könyvből, füzetből, kinyomtatott tételekből, másikról, mert egyátalán nem érdekelt, hogy mit tanítanak, csak legyen meg a kettes. de igazából én még viszonylag becsületesen csináltam, mert mindig csak annyi segítséget vettem igénybe, hogy ne bukjak meg, vagy itthon ne legyen akkora para a jegyeim miatt. nem hitettem el a tanárral, hogy rendesen tudom az anyagot, vagy hogy minden tőlemtelhetőt megteszek. egyébként a tanáraim többsége, meg az iskola vezetősége is úgy ahogy volt, szart bele az egészbe. a legviccesebb szitu: úgy mentem el érettségizni, hogy magyarból azért nem tanultam kb semmit, mert ráérek vele, hiszen októberig van idő, erre a szóbelin a magyar tanárom, aki az ofőm is volt egyben, odajön és lediktálja a nyelvtan tételt. :DDD


most szeptembertől egyébként továbbtanulok, de meg se fordul a fejemben, hogy valaha is puskázzak a jövőben, ugyanis nem a papírért megyek, hanem a tudásért, mert érdekel.

2016. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A tölteléktantágyakat rendszeresen (azt a félévenkénti 1 dogát) végigpuskáztam, sőt olyan is volt, hogy megosztottuk: egy ember x anyagrészről, másik ember y anyagrészről, a harmadik ember z anyagrészről csinált miniatűr puskát, így egymás között cserélgettük, ha a sajátunkkal kész voltunk. De ez csak ilyen média, meg rajz meg ilyenek. Illetve abban az évben, mikor utoljára voltak kémia óráink, tudtam, hogy nem fog kelleni sehová az a tárgy, így nem fektettem bele energiát, inkább azokra koncentráltam és tanultam, ami kellett. Így a kémiadogákat is lepuskáztam, ami megtanulós. A számolós részekre úgysem kellett tanulni.

Nagyon a többi tárgyból nagyon ritkán, van ahol nem lehetett egyszerűen, van, ahol nem mertem, és van, ahol felesleges volt. Hyakran készítettem törire is puskát, de sosem használtam, mert tudtam a dogát.

2016. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!