Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tesitanárokat még ma is...

A tesitanárokat még ma is kicsit lenézik más tantárgyak tanárai az iskolákban? Vagy ez már változott a rendszerváltás óta?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 08:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Apám tesitanár volt és ő tapasztalt olyat aktív évei során, hogy más "komolyabb" tantárgyak tanárai, afféle felesleges ágazatnak tartották a testnevelést, az az azt oktató tanárt sem tekintették magukkal azonos szintűnek. Kíváncsi lennék, hogy ez változott-e valamit az utóbbi időkben, vagy ma is tapasztalható még hasonló a tanárok körében?
2016. júl. 23. 08:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
olvass bele egy fogyókúrás, sport kérdésbe, és döntsd el, hasznos volt-e
2016. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tudja az tanítja, aki még azt sem tud na abból lesz a tornatanár. Woody Allen :) Na ennyi volt a viccből...


Szerintem nem a tornatanárokkal van a baj, hanem a testnevelés oktatásával. Az meg, hogy ez megváltozott-e? Szerintem nem, hisz bunkó emberek mindig is lesznek, akik többre tartják magukat.

2016. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaéveim alatt inkább a fordítottját vettem észre, az összes tornatanárom az univerzum közepének tekintette magát és minden más tantárgyat sokadrendűnek ítélt.
2016. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek nincs köze a rendszerváltozáshoz. Egy tesitanár - bár lehet sok esetben nagy művelt is - szerinted tud annyit, mint mondjuk egy matektanár, egy töritanár vagy magyartanár stb. tanár? Ezért "nézik le".
2016. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!