Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Erettsegiztem, most elado...

Erettsegiztem, most elado vagyok.20 eves . A csaladom biztat hogy tanuljak tovabb, de nincs annyi pontom . Sosem voltam hu de jo tanulo . De aztan mist rajottem hogx irodaban jobb lenne dolgozni mivel ott hetvegen jobb esetben nincs munka?

Figyelt kérdés

Foksz kepzest szivesen elvegeznek var a matektol tartok...

Kettes lett az ereztsegim . Az a baj hetvegen is dolgozom es fokszot lehet nem tudnam elvegezni mert oraszamom nem lenne meg ha dolgozok pont mikor esti lenne.. Elearningben van a sima kepzes. Fokszra mennek mivel konnyebb es kevesebb ev. Vagy irodai asszisztens tetszene meg. Fokszban pedig marketing vagy gazdalkodasi menedzsment. Irodai asszisztenssel vagy foksz-szal keresnek tobbet?


2016. júl. 25. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
öööööööööööö, jó lesz neked az eladó is.
2016. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak én nem tudom, hogy mi az a foksz?
2016. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
felsőoktatási szakképzés. OKJ-nél több, fősulinál kevesebb.
2016. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyikkel se, az fsz képzés se ér többet szerintem egy okj-nál, talán kicsit többet nyom majd, de jól kereső állást azt se fog adni.
2016. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!