Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyszerűen nem megy a szakma...

Egyszerűen nem megy a szakma amit tanulok. Van esély rá, hogy jobb leszek?

Figyelt kérdés
Elsős hegesztő vagyok. Október óta tanulunk hegeszteni, heti 3x6 órába, de még mindig nagyon béna vagyok. Egyszerűen a varratom nem olyan szép mint a többieké, nem egyenletes, csúnya és amikor csősarok varratot kell csinálni, nem tudom egy nekifutásból megcsinálni, legalább háromszor el kell kezdenem, mert meg kell fordítanom a csövet, de még úgyis nagyon csúnya a hegesztés. Nagyon félek, mert lassan fél év, év végén meg szint vizsga. A többieknek tök jól megy, én viszont nagyon szerencsétlen vagyok. Létezhet az hogy valakinek ennyire ne legyen érzéke a szakmához? Az elmélet részével nincs gond.

2012. dec. 6. 15:16
 1/1 anonim válasza:

sok sok gyakorlás.

nézd a többiek h csinálják, kérj segítséget a tanártól, legalább vlki magyarázza el neked mit rontottál el.

ha elég kitartó vagy jobb lehetsz.

ne szegje kedved 1-1 rossz varrat. Azért vagy ott, h megtanuld!

2013. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!