Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is egyre rosszabb...

Szerintetek is egyre rosszabb lesz a lauder iskola?

Figyelt kérdés
Az új igazgató óta szerintünk minden egyre rosszabb kevesebbet tanulunk a tanárok is szemetek gond nélkül kirugnak egy teljes osztálynyi gyereket (4.ben még 3 évfolyam van 5. ben már csak 2)

#Lauder #lauder iskola #lauder iskola vélemények
2016. júl. 26. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted az igazgató mondja meg a tanároknak, mennyit tanítsanak, és mennyire legyenek szemetek?

Kirúgni meg fegyelmi tárgyalással szoktak embereket: ha jogtalan volt, akkor fellebbezni lehet a KLIK-nél.


Azt meg nem egészen értem, hogyan lehet egy évfolyamon több évfolyam is. Ezt azért megmagyarázhatnád.

2016. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs elgépeltem osztályt akartam írni de tényleg egyre szemetebbek a tanárok és a hangulat is rossz de ez részben az igazgatónak köszönhető hiszen ő a fönök az előző idején normálisabb volt ez a suli de ez amint idejött rossz lett és tényleg egy teljes osztályt kirugtak és van onnan ismerősúnk és tényleg nem volt semmi alapja
2016. júl. 26. 10:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg az igazgató folyton amikor beszédet tart azt mondja a csapatszellem fontosabb a tanulásnál
2016. júl. 26. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem volt semmi alapja, hogy lehetett kirúgni? Semmi részletet nem írsz, így nem hihető.
2016. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagy öröm, hogy beszélhetek a szünidőben is egy lauderes tanárral az interneten örülök, hogy a lauder ilyen szoros megfigyelés alatt tartja az internetet, hogy perceken belúl válaszolnak az ilyen kérdésekre
2016. júl. 26. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lauderes (tanár is most már csak voltam), de "örülök", hogy szabadidőmet segítő szándékkal rád áldozva ilyen rosszindulatú reakcióval találkozom...


De hagyjuk a segítő szándékot: nézz utána, mit az, hogy rossz hírnév keltése. Részemről akkor ennyi, mert csak ennyit engedsz.

2016. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!