Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek? Mostmár minden...

Mit tegyek? Mostmár minden csak egyre rosszabb lesz.

Figyelt kérdés
Erdélyi lány vagyok. A suliban tanulunk románt is,és hát a nyelvtan nem nagyon akar menni, irtunk 2 felmérőt is,de az egy 1-es, a másik pedig 2-es lett:( Szüleim nagyon leszidnak a rossz jegyekért. Pedig sokat tanulok és még sem megy...tegnap is 4 órát tanultam, és ma mégis 2-est kaptam:( Minél többet készülök az órára annál rosszabban megy,Mit tegyek? Hogyan mondjam el szüleimnek a jegyeket? a 2-est tudják ,de azért is nagyon leszidtak. Azt mondták még egy ilyen s baj lesz:( Kérlek segitsetek!

2016. jan. 26. 13:41
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Először is azt tudnám tanácsolni, hogy ülj le a szüleiddel ,és beszéljétek meg hogy neked nehézségeket okoz ez a tantárgy, de ennek ellenére legyenek Veled türelemmel és megértéssel, mert te igyekszel.

A második tanácsom az lenne Számodra, hogy keresd fel a román tanárodat, és mond el neki hogy milyen fajta nehézségekkel küzdessz a tantárgyal kapcsoaltban, és kérd ki a segítségét.

Saját példámmal élve én is rengetegszer voltam úgy hogy a dolgozat elött lévő nap 3-4 akár 5 órákat is "tanultam"...azért írom idézőjelbe mert csak ültem a könyv/füzet felett és néztem ki a fejemből...egyszerűen nem ment..nem koncentráltam..meg voltak olyan tantárgyak amiknél nem is volt lehetőségem a koncentrálásra mert azt sem tudtam szinte hogy mit olvasok.

Beszéld meg velük! Minden a komunikáción múlik. :)

Sok sikert a továbbiakban, és kitartás!

2016. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kommuni
2017. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!