Tetkó az orvosin?

Figyelt kérdés
Ki mit tud erről, milyen helyeken lehet és nem lehet tetkója valakinek az orvosin? Hallottam, hogy nem látható helyen lehet, de konkrétat senki nem mondott.

2016. júl. 27. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
senkit nem érdekel. nyilván ha fullra tele vagy varrva,akkor lehet szóbelin lesz aki ezért buktat. de ez bármelyik szakon lehet
2016. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! melyikre vettek fel ?:)

Szerintem senkit sem fog zavarni.

2016. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szegedre, de úgy hallottam, hogy etikai (?) okokból látható helyen nem lehet, mert hogy milyen már, hogy egy tetkós orvos műt meg, milyen látszatot kelt ez, stb...
2016. júl. 28. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem szeretik látható helyen, de vizsgán azért a többség nem is úgy van öltözve, hogy bármit látni lehessen. Az meg gondolom elég ritka, hogy valaki televarratja az arcát és a nyakát. Előfordulhat, hogy később a klinikumban sebészként nem tetszene valakinek, ha a karodon lenne, de ha már dolgozol és úgy csináltatod, senki nem fog kirúgni emiatt. Az a baj, hogy a profok, később főorvosok, felettesek nem épp fiatalok és pont az a generáció, akik szerint a tetkó nem orvoshoz méltó.


Egyetemi szabályzatba nincs foglalva semmi ilyesmi, úgy, ahogy az utcán csúnyán nézhet rád egy idős néni, ez egyetemen is megeshet.

2016. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen széllel szembe is típus vagyok, szóval ha tetováltatni szeretnék, nem érdekelne, hogy ki mit gondol róla. De tény, hogy párszor megszívnám. Biztos vagyok benne, hogy sok vizsgáztató szemében alapból unszimpatikus a tetovált hallgató (és még ha nincs is indoka megbuktatni, akkor is rosszabb jegyet adna), illetve egy bőrgyógyász főorvos mesélte, hogy azért nem vett fel rezidensnek egy jó képességű, frissen végzett lányt, mert volt tetoválása látható helyen. Egyébként az övé lett volna az állás, mert többet tudod felmutatni a többi pályázónál. Szóval ez ilyen sajnos.
2016. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!