Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudok beregisztrálni a...

Hogyan tudok beregisztrálni a Neptunba?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy felvettek az egyetemre.


Olyat is írt az egyetem honlapján, hogy a Neptunból is kelleni fog majd valami a beiratkozáshoz.


De amikor felmentem a Neptun oldalára akkor ott nem tudtam beregisztrálni.


Hogy tudok így majd az egyetemre beiratkozni? Elképzelhető, hogy ez miatt nem bírok majd egyetemre menni?



#egyetem #regisztráció #Neptun #nem lesz egyetem #vége az egésznek #szünetelni kell #mehetek kapálni egy évet
2016. júl. 27. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

JAJ NE MOST MI LESZ



minden kedves idetévedő pánikolónak: az egyetem küld majd heteken belül tájékoztatót többek között kóddal és jelszóval és azzal kell majd belépni, stb. minden le lesz írva

2016. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
szerintem menj kapálni inkább
2016. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek már ennyire életképtelenek. Majd jönni fog a levél 1-2 héten belül, addig calm your tits
2016. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is a kapálást javaslom,de nem csak egy évre..
2016. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

DE HÁT AUGUSZTUS 12-ÉN MÁR LEJÁR A KOLLÉGIUMI JELENTKEZÉS HATÁRIDEJE!


Milyen egy-két héten belül?


És hova küldi az egyetem a tájékoztatóját? Az e-mailembe vagy a felvire vagy hova???


Mi lesz ha lekésem az egyetemet?!?!?!

2016. júl. 28. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:

Édes jó istenem...

Aug 12. még 14. nap.....


Ha majd 3-4 napod lesz egy kib*szott vizsgára felkészülni, na majd akkor mond azt hogy nincs sok idő hátra.

2016. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
felvi.hu-t innentől kezdve felejtsd el, vagy mailben vagy a postai levélben (valószínűbb) értesítenek.
2016. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Emailben, és postai elvélben is fogsz kapni tájékoztató (vélhetően).

A héten postázták, és a jövőhéten (egyesek már ezen a héten) megfogod kapni.

Ha jövőhét csütörtökig nem kapod meg, akkor majd csörögj rá az adott iskola tanulmányi osztályára, akik vagy személyesen ők vagy átirányítanak az iskola hallgatói adminisztrációs osztályára.


A levélben benne lesz a belépő azonosítód, és a jelszavad, azzal tudsz majd belépni.

Amit küldenek neked abban részletesen le lesz írva a kollégiumi jelentkezés is. Az újonnan felvetteknek sok intézménynél tovább tart a jelentkezési határidő (általában +1 hét).

2016. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tegnap elküldték a kódokat.

Tiszta szerencse, ezek szerint mégsem kell majd egy évig szünetelnem és a 40 fokban kint kapálnom...

2016. júl. 30. 21:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Hova vettek fel?
2016. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!