Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi középiskolások!...

Szegedi középiskolások! Radnóti, Ságvári vagy Deák?

Figyelt kérdés

Még csak most megyek 7.-be, és még nem volt lehetőségem eljutni az iskolákba. Nem tudom, hogy hol jó a tanítás, ez inkább ilyen közvélemény kutatás.

Nektek melyik a jobb, melyik a rosszabb?

Nagyon köszönök minden egyes véleményt!!😊



2016. júl. 28. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Radnótis leszek, és eddig csak jókat hallottam erről a suliról. Ha a biológia-kémia érdekel akkor mindenképp Radnóti. A többi tantárgyat illetően mindkettő nagyon jó iskola. A Radnótiban a tanárok szenvedéllyel tanítanak, és bár tény, hogy nem lesz túl sok szabadidőd, bírni lehet. Ha érdekelnek még tapasztalatok, írj nyugodtan! :)

2016. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, én a Radnótiba járok, és szerintem nagyon szerencsésnek érezheti magát, aki itt tanulhat:)

Nemcsak a tárgyi tudás szempontjából előnyös iskola, hanem általánosságban odafigyelnek arra, hogy talpraesett és önálló embert neveljenek a tanulókból.

Ennek ellenére nem ajánlanám mindenkinek, aki csak azért választja ezt a sulit, mert erős és jó hírű iskola diákjának szeretné elmondani magát, viszont nem érez egyfajta lelkesedést a választott szak iránt, és nem hajlandó olykor áldozatokat hozni, elfogadni a lemondásokat az élet egyéb területein, akkor valószínűleg nem fogja itt jól érezni magát.

A Radnótiban az a jó, hogy az eredményes diákok nagyobb elismerést és figyelmet kapnak, mint más iskolákban, így minden tanuló előtt folyamatosan ott van egy követendő példa, egy motiváció, hogy ő is egyre feljebb kerüljön.

Emellett a közösséget, az általános tanár-diák viszonyt és a hangulatot is szeretjük. A közhiedelemmel ellentétben nem azzal töltjük a szüneteket, hogy csendben ülünk egymás mellett és készülünk a következő órára, sőt, szoktunk nevetni is:D

Ha van kérdésed bármivel kapcsolatban, írj, sok-sok tapasztalattal tudok szolgálni:D

2016. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!