Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek a TOP 5 vagy TOP x...

Melyek a TOP 5 vagy TOP x legnehezebb egyetemek szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 14:25
 1/9 anonim válasza:
55%
mérnök informatika progamtervező informatika orvosi biomérnök szerintem ezek meg gépészmérnök meg gyógyszerész se egyszerű
2016. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Mérnökinfó?!... :D vicces...
2016. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Itthon egyik sincs top500-ban sem.
2016. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Ugye ez egyénektől függ. Összességében az alapszakok könnyebbek, mint az osztatlan képzések - persze van kivétel. De ez nyilván érthető, hiszen ao osztatlanok master diplomát adnak.


Szerintem az orvos, jogász, gyógyszerész elég nehéz. Nagy ismeretanyagot kell tudni, sok a szigorlat, könnyű csúszni.


Alapképzésekből a matematika szakot tartom a legnehezebbnek, de egy fizika is nagyon húzós lehet.

2016. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki a saját szakját fogja leírni, mint legnehezebb. Objektíve úgysem tudod eldönteni, max akkor, ha mindegyik szakot, az összes egyetemen kijártad, ami fizikailag lehetetlen...
2016. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam bele a kérdésbe,hogy SZERINTETEK?
2016. júl. 29. 16:05
 7/9 anonim válasza:
Pont azért pontozták le mert a kérdés is magas volt
2016. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát attól, hogy jóskapista rámondja bme, elte, semmelweis hármas valamelyikére, hogy top attól még azokat az egyetemeket a világon sehol nem jegyzik. Kár ezen megsértődni bármelyiknek is, jobb elfogadni az igazságot. NINCS NEMZETKÖZI SZINTEN TOP MAGYAR EGYETEM!
2016. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, de! Szerintem a gábor dénes! Az k rva nehéz egyetem!

Remélem érzed a hasonlatot.

2016. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!