Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A büfészakos egyetemek büféikb...

A büfészakos egyetemek büféikben ízletesebb és jobb ételek vannak, mint máshol?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy azért ment bölcsésznek, mert az egyetem büféjébe éttermi minőségű ételek vannak olcsó áron és ezért hívják büfészaknak, igaz ez?

2016. júl. 8. 13:20
 1/7 anonim válasza:
100%
Az lehetetlen,hogy te egy troll legyél ugye?
2016. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg ezt mondta az ismerősöm, egyébként az ELTE-re fogják felvenni. Szóval ő trollkodott velem?
2016. júl. 8. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

a 90es években volt nagy sztár dolog az ilyen önkiszolgáló étterem ilyesmi van az ELTE astoria campusánál


gyakorlatilag a közétkeztetés színvonala, csak a népszerűtlen fogások kiszorultak piaci alapon, és így ehetsz minden nap menzás sűlthúst menzás krumplipürével (a sütkrumpli nem mindig friss)


én mérnök vagyok, a blahán, és nekünk nincs ilyen éttermünk, csak egy kis sarok ahol üdítőt meg hasonlókat kapni, de akkor már inkább átmegy az ember a CBA-ba, mert fele olyan drága

2016. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket azért hívják büfészakoknak, mert büfében tudsz a végzettséggel elhelyezkedni, annyira hasznosak. Most az, hogy ebben van-e igazság, tök mindegy. Bizonyos képzéseket teljesen jogosan lehet büfészaknak nevezni, bizonyosak esetében meg kicsit fel van fújva.
2016. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor már értem.

A szociális munkás, a szociológia és az anglisztika is "büfészak"?

2016. júl. 8. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
tipikusan, igen
2016. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora troll! Pacsi :D
2016. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!