Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehezebb a 10. osztály mint a...

Nehezebb a 10. osztály mint a 9-edik? 4-5-ös tanuló voltam, a matek nehezen lett 4-es. Érdemes ismételni a tavalyi anyagot vagy előre tanulni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem nehezebb,vagyis nem fogod észrevenni,főleg ha 4-5-ös tanuló voltál.
2016. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nehezebb a 10. osztály, bár én nem éreztem annó épp, hogy javítottam a jegyeimen. :D
2016. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.En most fogok menni 11.be szolva tudok meselni róla.

Az hogy milyen nehez lesz az nagyon sok dologtol is fugg:1-milyen eros a suli ahova te jarsz 2-mennyire vagy szorgalmas (tudom mondtad h 4-5-ös de a jegy sok esetbe nem a tudast tukrozi )szoval most en magambol fogok kiindulni.

En Miskolc egyik legerosebb gimnaziumaba jarok,eleg szorgalmasnak tartom magam (bar sok esetbe szivesen ellustulnék)

Azt gondoltam h tantargyrol tantargyra fogok menni,aztan a vegen osszegzem a dolgot.

Matek:nekem konnyebb volt az anyag mint tavaly ,mert en annyira nem szeretem a geometriat es 10.be is van de sok esetbe csak szamolni kell vele ,szerkezteni nem.Valamint nekem szeptemberbe nem volt a kedvencem az anyagrész de ha tul jutsz rajta akkor minden okés lesz

Angol (erre szerintem megerne egy kis idot szanni es gyakorolni)ez nekem konnyebb volt.

Kemia,fizika info:a kemia az konnyebb volt (mondjuk ez csak azert mert gyenge a tanar)a fizika tananyaga nehezebb volt mert sokkal tobbet kellett magolni( nem vagyok nagy realos de a fizikat en csak erteni tudom),az infot meg tul lehet elni

Földrajz;könnyebb volt mint tavaly de csak a tanarvaltas miatt

Törtenelem ;könnyebb volt,egyik kedvenc tantargyam

Biosz;nekunk nem volt 9.be de nagyon sokat szenvedtem vele 10.be

Magyar:szerintem konnyebb volt mint tavaly ,bar hozzatennem h nagyon nem szeretem a magyart,de foleg a tanar miatt

Nemet: (mint 2. idegen nyelv):nehezebb volt mint tavaly (de csak azert mert volt vizsgank es a tanar bekemenyitett)


Az ev szamomra konnyebb volt mint a tavalyi (amit tukroz az eredmenyem is),de mondom ez szemelyfuggo .

Azt mindenkepp tanacsolom h az angolra vagy nemetre (amibol szeretnel erettsegizni)mindenkepp keszulj ,szerintem ad egy kis pluszt .

Ha van barmi kerdesed irj.

2016. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2016. aug. 10. 20:13
 5/5 anonim válasza:

én most megyek 12-be

mindig azt mondták hogy 11. lesz a legnehezebb, mégis kitünő lettem először az életemben

11. ben még az is jó, hogyha a tanárok látják benned a potenciált, és azokra a kérdésekre hogy mész e tovább, azt mondod hogy egyetemre szeretnél menni, akkor hajlamosak a jobb jegyet megadni mint más évfolyamokban

2016. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!