Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre járó tanulmányi...

Egyetemre járó tanulmányi ösztöndíjasok! Mennyit tanultok?

Figyelt kérdés

A nyár folyamán elkezdtem sportolni, és nem szeretném abbahagyni a tanulás miatt. De emellett a barátaimmal is szeretnék találkozni (nem este bulizni).


Tanulmányi ösztöndíjért jól akarok tanulni, marad majd időm ezekre? Ti hány órát tanultok egy nap?


2016. aug. 1. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem melyik szak? Ha szabad kérdeznem.


Azért nem mindegy, hogy valaki orvosnak, mérnökinformatikusnak, esetleg vegyésznek tanul, van valami himi humi szakon van. Én például elég sok nap tanulok szorgalmi időszakban is, mert a legtöbb tárgyamból minden órán ZH (mérnökinfó). Ismerőseim, akik valami büfészakon vannak, ők van hogy hetekig/hónapokig nem is tanulnak semmit, vizsgaidőszakban van egy keményebb hetük és annyi.

2016. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom megmondani, hogy mennyit tanultam hetente, de 3 éve dolgozom egyetem mellett heti 30-45 órát, és mindig kaptam ösztöndíjat, a barátaimmal is szoktam találkozni, sőt, én még bulizni is szoktam járni. Szóval szerintem heti pár edzés bőven belefér.

Bsc Corvinus volt, Msc pedig BME GTK, ha számít.

2016. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!