Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE levelezőin, vagy bármely...

SZTE levelezőin, vagy bármely egyetemi levelező szakon pénteken egész nap oktatás, hogyan lehet akkor mellette dolgozni, mert nem sok munkaadó engedne el?

Figyelt kérdés

Esetleg akkor tudnám elképzelni a levelezőit,hogy pénteki napon engedélyezi,hogy előbb mondjuk elmehessek,ha továbbképzésről van szó,ha az a diploma mondjuk kell a munkámhoz.

Nem tudom mit csináljak,mert ha valóban péntek délelőtt is van tanítás akkor nem tudok elmenni órákra csak szombaton,de akkor minek a levelező?



2016. aug. 2. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Tényleg így van, hogy péntek egész nap és szombat délelőtt-kora délután vannak lehetnek órák. Azt nem tudom, hogy miért alakult így. Annyi a "könnyítés", hogy nem mindegyik héten van, hanem igyekeznek úgy csoportosítani (legalábbis amennyire én hallottam), hogy inkább kevés tömött nap legyen, mint sok "szellős" órarend.

Egyébként úgy lehet megoldani, hogy amikor tudsz, mész, amikor nem tudsz, akkor nem mész be és írsz az oktatónak (legalább a gyakorlatvezetőnek), hogy ez a helyzet, miről maradsz így le. A levelezős képzés egyébként is elég sok egyéni munkát igényel, az a félévente néhány alkalom nem sokat segít.

Ha esetleg van még kérdésed, privátban is írhatsz.

2016. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!