Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az ovónő szak?

Milyen az ovónő szak?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy fejen kell, nekem viszont papírom van róla, hogy nem csinálhatom. Így nem is érdemes jelentkeznem. Egyébként szeretem a gyereket, énekelni is viszonylag szépen tudok. Szóval visszatérve a kérdésre: meg se próbáljam, ha nem szabad fejen állnom (gerincprobléma)?

2016. aug. 3. 20:47
 1/1 anonim válasza:
100%
Azt nem mondtad, melyik intézménybe jelentkeznél. ELTE? Károli? Vác? Vagy valahol vidéken? Mert az se mindegy. Én az ELTÉ-n végeztem el a szakot, de az alkalmasságit csinálhattam a Károlin, ahol viszont nem kértek fejen állást. Szerintem hívd fel az egyetemet, és tőlük kérdezed meg, mert itt nem tudnánk megmondani biztosra... Amúgy elég nagy hülyeség lenne, ha pusztán emiatt nem jelentkezhetnél...az oviban nem is tanítunk fejen állást a piciknek, szóval még csak szükséged sem lesz rá...
2016. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!