Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire számítsak az egyetemi...

Mire számítsak az egyetemi gólyatáborban? 19F

Figyelt kérdés

Felvettek a BME GTK-ra, aminek nagyon örülök és a gólyatáborba is mindenképp el szeretnék menni, de érdekelne, hogy lélekben mire készüljek mielőtt odamennék.

Mivel a médiából csak a negatív és szélsőséges dolgokról hallani ezekkel a táborokkal kapcsolatban, érdekelne, hogy akik voltak már egyetemi gólyák azoknak milyen volt, mik voltak a tapasztalataik.



2016. aug. 3. 21:04
 1/10 anonim válasza:
72%
Csomagolj piát és óvszert! Azzal nem tévedhetsz nagyot!
2016. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
54%
Összegyetemi vagy Kari golyatábor?
2016. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép is lenne egy ~5 ezer fős összegyetemi gólyatábor :)
2016. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
BME-n a gólyatábor 90%-ban piálásról szól. Egyébként semmit nem vesztesz vele ha nem mész.
2016. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én voltam BME GTK-s gólyatáborban, szerintem pénzkidobás volt. Az előző válaszolóknak igaza van, a piálásról és a szexről szól. Ha esetleg szűz vagy, készülj a nyilvános megaláztatásra, vagy hazudj. Csak akkor ajánlanám a gólyatábort, ha tényleg NAGYON szeretsz bulizni. Egyébként tapasztalni fogod, hogy nagyon megy a klikkesedés. Talán ezt is hasznosnak fogod találni a későbbiekre: vagy tanulni fogsz, láthatatlan leszel, és befejezed 3 év alatt az alapképzést, vagy a bulizós mentor/HKs/közeli barátaik csoportban leszel, akik általában 5 év alatt sem diplomáznak le.
2016. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ugyan ide vettek fel, engem a promóvideó inkább levitt, mintsem, hogy meghozta volna a kedvem:D
2016. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is ide vettek fel és én sem megyek gólyatáborba, csak rosszakat hallottam eddig róla.
2016. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Engem is ide vettek fel. Gólyatáborba nagyon szívesen mentem volna, de mondjuk, hogy egy félreértés mitt ez már nem lehetséges...

Én pont a BME-s gólyatáborokról nem hallottam semmit, de a más egyetemen tanuló ismerőseim mind részegre itták magukat :D. Ha mész a gólyatáborba, akkor előre is jó szórakozás kívánok, de a piával mértékkel bánj ^^.

2016. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Iszom majd helyettetek is!
2016. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én megyek a gólyatáborba, én csak jókat hallottam róla :D Nagyon várom már, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. :)
2016. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!