Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-s gólyák! Nektek már van...

BME-s gólyák! Nektek már van neptun jelszavatok?

Figyelt kérdés
Nekem eddig csak neptun azonosítóm van. Honnan lehet jelszót igényelni? Eddig két postai levelet küldtek, de egyikben sem volt jelszó, csak ez az azonosító.
2016. aug. 3. 22:50
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
VIK-en reghéten tartottak közös neptunozást, ahol mindent elmondtak, szerintem a többi karon sincs másként. Elsőévesként egyébként sincs sok teendőd, mivel felveszik a tárgyaidat helyetted.
2016. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kth.bme.hu


Felvett hallgatóink teendői a beirakozásig



„új” hallgatóknak): a Tanulmányi Tájékoztatóban található kezelési utasítás, az emailben kiküldött, illetve a felvételi határo­zatban is szereplő kód és „induló jelszó” (=születési dátuma ÉÉÉÉHHNN alakban, pl. aki 1999. ja­nuár 1-jén született, an­nál: 19990101) segítségével bárhonnan az internetről be kell lépnie a rend­szerbe. (Jelszavát az első belépéskor változtassa meg egy tetszőleges, betűkből és számokból álló jelszóra, amiben lehetőleg kerülje az ékezetes be­tűket és az Y, Z, 0 karaktereket, továbbá egyéb olyan személyes adatait, amit más is ismerhet.)

2016. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most én is észrevettem. Nem tudom miért kerülte el a figyelmem.
2016. aug. 3. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!