Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a különbség aközött hogy...

Mi a különbség aközött hogy valaki BME-n vagy PTE-n végez? (informatika)

Figyelt kérdés

Mondjuk ha "csak" Pécsre vennének fel (ami azért meglhet mert van egy 40-50 pont különbség a kettő között) akkor nekem lenne valami tudásbeli hiányom,illetve mennyire számít az hogy valaki nem BME-n végzett? Egyáltalán érdemes-e végigszenvedni?

plusz még mondhatnátok olyan iskolákat ami olyan színvonalú minta PTE :)


2016. aug. 4. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyetemen mást tanítanak, akkora tudásanyag van, hogy mindent nem lehet megtanítani. Szóval nem gondolom, hogy ilyen hátrányod lenne. Annyi a különbség, hogy más nevű egyetem. Cég válogatja ki kit szeret. Van aki BMEsekre esküszik, van aki nem szereti őket mert életképtelenek. Szerintem semmi hátrányod nem származik abból, hogyha PTEn végzel.
2016. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, hogy hol tanulsz, hanem az, hogy mennyi tudással jössz ki onnan. Egy PTE-s lekörözheti a BME-st, mintahogy a DE-GTK a BCE-GTK-s tanulót. Ha te komolyan veszed az egyetemet és nem csak melegedni jársz be, akkor semmilyen hátrány nem fog érni melókeresésnél, mert nem diplomára, hanem tudásra vesznek fel. Kérdés az lehet, hogy melyik a motiválóbb környezet: BME vagy PTE?
2016. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!