Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem középiskolákat...

Tudnátok nekem középiskolákat ajánlani? (Budapesten vagy környékén)

Figyelt kérdés

A 7. osztály évvégi átlagom készségtantárgyakkal (ének, rajz, technika,tesi): 3,86

készségtantárgyak nélkül: 3,5


Tudnátok nekem középiskolákat ajánlani? Tudom hogy nagyrészt a központi felvételi fog számítani de nem tudom milyen iskolákba jelentkezzek. Ilyen átlaggal kb. milyen erősségű iskolákban lenne érdemes továbbtanulnom? (Gyenge, közepesen erős, stb.) Tudnátok ilyen iskolákat ajánani? Leginkább az általános tantervű osztályok érdekelnének de még szóba jöhet (angol) nyelvi osztály is. (Lehetőleg olyan ahol van lehetőség kezdőbb szintről kezdeni tekintve hogy most nem a legjobb az angoltudásom)


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 4. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mechwart
2016. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Givin' Answers ***** válasza:
100%

Figyelj!

Írd le a jegyeidet a tantárgyaidból, mert a legtöbb gimi le se szarja az átlagot, nekik külön-külön kellenek az osztályzatok, mert van ami többet/kevesebbet ér, vagy nem számít.

Igazából ezzel bekerülhetsz erős helyre is, persze ahoz 95+-t kell írni.. Menj fel az oktatas.hu-ra és töltsd ki az előző évek feladatsorait, számold ki, hogy átlagosan mennyi pontot érsz el, aztán vonj ki belölle mondjuk 5-öt, és kb annyit fogsz írni (csak akkor vonj ki 5-öt ha a feladatsorokat már többször megcsináltad. Azért vonj ki mert új feladatok lesznek, izgulni fogsz, stb)

2016. aug. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Magyarból már órákon írtunk felvételiket és kb. 30-35 pont lett (az utolsó feladatot nem számoltuk bele így összesen 40 pontot lehetett elérni), matekot még nem csináltam de majd azt is megnézem.

A jegyeim:

Angol: 4

Nyelvtan:4

Irodalom: 3

töri: 3

biológia: 3

fizika: 3

matek:3

kémia: 4

földrajz: 4

informatika: 4

2016. aug. 5. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!