Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írnátok egész könnyű középisko...

Írnátok egész könnyű középiskolákat, Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Dél-Pesten lakok és a kerületembe járok iskolába. Beteg voltam 10 évesen. Kaptam kemót, stb... Utána folytattam az általános iskolát. A jegyeimet eszerint osztályozták.(Ugye tudták, higy beteg voltam) A jegyeim egész jók voltak, 9-re bekerültem egy nagyon nehéz gimnáziumba. Kiderült, hogy a kemók és gyógyszerek miatt biztos 'sérült' valamim(Ha lehet ezt így mondani :D ), mert kiderült, hogy figyelemzavaros + lassú vagyok (és néha az egyik kezemet úgy tartom, mint egy t-rex) . Szóval, mivel ez egy ritka nehéz iskola, keresnem kell egy másikat, mert most 0-os vagyok, de már most nem áll jól a szénám itt :D A nyelv számomra nagyon fontos.(angol) Budára akarunk költözni, szóval írhattok nekem való iskolákat, Budapest bármelyik pontjáról. Most a Politechnikumot néztem, de ott is túl jelentkezés van. :( Fizetőset is írhattok és, ha kedvetek tartja véleményt is a suliról! :D Köszönöm :) 16

2016. ápr. 15. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szia en ugy hallottam a Kosztolanyi dezso egy gyengebb gimi de nem tudom nezd meg(; velemenyt rola nem igazan tudok adni egy ismerosom mondta hogy o szerinte nem a legerosebb de nagyon jol erezte ott magat!
2016. ápr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Budán talán a második Rákóczi Ferenc Gimit nézzétek meg
2016. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Vagy Budán gimi még a Petőfi
2016. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Xantus janos gimnazium

Jozsef attila gimnazium

Mind a ketto jo nyelvbol es nem olyan nagyon erosek...foleg a xantus

2016. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előzők jókat írtak, talán a Rákóczi picit erős lenne.

Továbbá ajánlanám még:

Szent-Györgyi Albert Gimnázium

Leövey Klára Gimnázium

Weöres Sándor Gimnázium

Szabó Lőrinc Gimnázium

Óbudai Gimnázium

Zrínyi Miklós Gimnázium

Budai Középiskola

2016. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) A Zöld Kakasban voltam tegnap. Estleg még fuzetőseket írnátok? Sajnos egy normális iskola kereső sincs fent a neten:(
2016. ápr. 23. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!