Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyhogy nem kaptam új Neptun...

Hogyhogy nem kaptam új Neptun kódot, ha egy másik, új felsőoktatási intézmény hallgatója (is) leszek? Miért viszem magammal azt, ami a korábbi egyetememhez tartozik, ahol hamarosan végezni fogok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
mert nem és kész. Miért baj? Én is két suliban használom ugyanazt (Bárczi, SE-Etk(
2016. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ok, elfogadom


és ugye akkor külön jelszó tartozik mindkét képzéséhez (azaz a két egyetemhez rendszeréhez) ?

2016. aug. 4. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A neptun kódodat az adataid alapján kalkulálják ki, értelemszerűen a másik egyetemen is ugyanazok az adataid.
2016. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen de külön belépési felület mind a kettőé, most már felnéztem az újra is, és az egy tiszta lap, egy steril felület... ÚJ jelszóval!!
2016. aug. 4. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván...de attól még az adataid alapján ugyanaz a neptun kód lett kikalkulálva mindkétszer, ettől még két külön adatbázis két külön bejegyzéséről van szó.
2016. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!