Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » "A hátrányos helyzet igazolásá...

"A hátrányos helyzet igazolására az oktatási intézmény által kiállított aktív tanulói/hallgatói jogviszonyról szóló igazolást is be kell nyújtania. " Ilyenkor mi a teendő ha ez kell a többletponthoz de én már elvégeztem azt a sulit idén májusba?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 14:13
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:

Milyen iskolát végeztél el májusban?

Elméletileg buktad a plusz pontot a hátrányos helyzetért. Addig kellett volna jogviszony igazolást kérned, amíg jogviszonyban álltál.

Megpróbálhatsz a volt iskoládban visszamenőlegesen kérni, de ne lepődj meg, ha nem kapsz.

2016. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Okj képzésen voltam két évig.

És most mivel már két hónapja azt írja a felvi h továbbítva feldolgozásra ezért írtam nekik emailt hogy miért írja mindig ezt mikor minden papírom elfogadta egy hét alatt MAXIMUM. és tavaly mikor jelentkeztem az egyetemre akkor nem kértek ilyen papírt pluszba a hátrányos helyzetű igazolás mellé. Ezért is lepődtem meg hogy most írja hogy a jegyző által kiállított dokumentum mellé plusz kell a hallgatói jogviszonyról is. De ilyenkor mi van ha pl valaki érettségizett évközbe megcsinálta ezt a papírt és nem tudta hogy ez is kell mivel még tavaly ilyet nem kértek. ? Jó mondjuk ha nem is kapnám meg azt a plusz pontot akkor is meglenne az elegendő pont csak hát kissé meglepett a dolog.

2016. jún. 27. 15:05
 3/3 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy neked mi lett végül a többbletponttal? Ugyanebben a cipőben járok én is, csak én még tudnék kérni igazolást de nem tudom, hogy így utólag február után elfogadják-e még. :(
2018. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!