Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » József Attila gimnáziumba...

József Attila gimnáziumba fogok járni spanyol nyekre. Vélemények a suliról? Milyen szakkörök vannak?

Figyelt kérdés
Továbbá azt mondták, hogy 3 különböző spanyoltanár lesz. Kell mindegyikhez külön füzet, vagy elég egy közös? És nektek hogyan sikerült beilleszkednetek egy új osztályba?

2016. aug. 5. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem a József Attilába járok/megyek, de szintén spanyollal tanulok tovább, így a beilleszkedésben tudok segíteni. Ha már volt osztálytalálkozótok, akkor biztos találtál olyat, aki színpatikus, baràtkozz azzal. Ha nem, akkor csak legyél mindenkivel normális és kedves, az első napokban úgyis mindenki zárkózottabb.

Ha még kell infó, írj privátban! :)

2016. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. aug. 7. 01:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Spanyol kettanoskent irok,masik sulibol.

Nekem 0.ban 5 tanarom volt,4 fuzetet vezettem. Nyelvtan,szovegertes,szokincs illetve matek szokincs oraim voltak,jobbnak lattam kulon rendszerezni a dolgokat. Voltak osztalytarsaim,akik egybe vezettek mindent,de kesz kaosz lett a vegere.

Ezert azt ajanlom neked is,hogy vegyel 3 kulon fuzetet,abbol baj nem lehet. Aztan ha megis ugy erzed,hogy neked jobb egybe vezetni,meg mindig atterhetsz arra.

Egyebkent szerintem a spanyolt szeretni fogod,kellemes es logikus nyelv. Ha rendszeresen tanulsz es szorgalmas leszel,akkor nem lesz gond. Foleg,ha tudsz angolul is,az elejen nekem az sokat segitett a szavaknal. (Ha nem jutott eszembe valami,az angolt "atspanyolositottam" es altalaban bejott.:D)

A nyelvi osztalyokban pedig nagyreszt nyitott,beszedes emberek vannak,nem lesz nehez beilleszkedni.

Sok sikert!:)

2016. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 7. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!