Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves BGE-PSZK-s diákok és...

Kedves BGE-PSZK-s diákok és Bagolyvár koli lakók, életbevágóan fontos kérdéssel fordulnék hozzátok?

Figyelt kérdés

Idén leszek gólya, illetve kollégista is egyben (csak ha minden jól alakul, persze). Arra lennék kíváncsi, hogy a kollégiumi szobákban mennyire toleráják a dohányzást (természetesen nyitott ablak mellett, mélyen kihajolva), mert az igazat megvallva, elég lusta vagyok, és ha felpakolnak a felsőbb szinek valamelyikére, nem igazán akaródzna lebattyogni ezért az udvarra, már csak azért sem, mert meglehetősen sokat bagózom.


Illetve az is mélyen foglalkoztat, hogy a kollégium területén tiltott vagy csak megtűrt kategória az alkoholfogyasztás? Ugyanis nem vetem meg az italt, és, ha úri kedves úgy tartja, akár reggel is megiszom a saját kis adagomat. Persze nem kell itt kőkemény alkoholizmusra gondolni, nem szoktam ám inni minden nap, de néha azért jól esik felhörpinteni egy kupicával, napszaktól függetlenül.


Szóval, leendő lakótársaim, kérlek Titeket, tájékozassatok az ottani szokásokról, szabályokról ilyen téren, mert erről az egyetemi tájékoztatóban bezzeg nem írnak egy qrva szót sem.

Válaszotokat előre is köszönöm. :)



2016. aug. 5. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha tud valaki, kérem, mellékeljen pár fotót egy 3 személyes szobáról, mert sajnos erről se találtam semmi érdemlegeset....
2016. aug. 5. 16:59
 2/6 Laylah ***** válasza:
Minden intézményben tilos a dohányzás, a legtöbb helyen füstjelző is van a szobákban. Nem hiszem, hogy ha csak egy nemdohányzó szobatársat is kapsz, meg fogják tűrni a szobában való cigizést még akkor sem, ha meg tudod oldani. A piálást meg nem fogja rajtad számon kérni senki, nem szondával várnak a terem előtt a tanárok. :)
2016. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!:)

Közben találtam házírendet, ott leírják hogy bizony kemény fenekelésre számithat az, aki a kollégium területén rágyújt. Közvetlenül a koli előtt van dohányzásra kijelölt hely, szóval végső soron marad az...

Ami az italozást illeti, elég toleránsak, délelőtt 10 óra után már szabad a piálás, akár a koliszobákban is.


Ha netán akad a válaszolók közt olyan, aki rendelkezik képekről a szobák állapotát illetően, az ne habozzon és ossza meg velem. A jutalom természetesen nem marad el; vendégem leszel egy korsó sörre szeptemberben. ;-D

2016. aug. 6. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár a képeket nem tudom elküldeni,de ha a koli facebook oldalán nagyon legörgetsz,egyszercsak találni fogsz egy pár képet :D ja meg a kolesz honlapján van egy videó,azt érdemes megnézned :)
2016. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: [link]
2016. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hálám örökké üldözni fog, köszönom! :)))
2016. aug. 8. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!