Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Főiskolán (mostmár...

Kecskeméti Főiskolán (mostmár Pallasz Athéné Egyetem) milyen a gólyatábor?

Figyelt kérdés
Érdemes elmenni? Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. :)

2016. aug. 6. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Írok, mert én is kíváncsi vagyok, de sajnos válaszolni nem tudok. :) Annyit hallottam róla, hogy jó szokott lenni. Én biztos megyek.
2016. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam gólyatáborban. Hatalmas buli volt. Idén két haverom is volt már gólyatáborban és amit meséltek egyik se közelíti meg azt, mint ami Kecskeméten volt. :D


Számítani lehet rá, hogy nagyon sok ivós feladat lesz mindenféle köntösben. Volt olyan, hogy edényből kellett kikanalazni egy műanyag villával a vodkát. Sört inni úgy, hogy iszol, lerakod és futsz 10 kört a sör körül úgy, hogy egyik kezed rajta van, majd vissza stb stb. annyira már nem emlékszem. :D

Napközben voltunk 1-2 tájékoztató előadáson a GAMF karon.

Voltunk strandon is regenerálódni egy délelőttöt.

Az egyik nap pedig sportnap volt: foci, kosár, röplabda, airsoft stb.


Azt meg tudnátok mondani, hogy idén hol tartják a tábort? Tavaly Kecsón a Homokbánya kollégiumban volt, de idén lehet, hogy változott a Szolnoki Főiskola csatlakozása miatt.

Az interneten nem sikerült semmit sem találnom róla.

2016. aug. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idén is ott lesz, köszönjük az infót. :D Piát mennyire kell vinni? Van egy olyan érzésem, hogy abban a 22 000-ben nincs benne, pedig beleférne...
2016. aug. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Bár nekem ez nem valami jó hír, nem vagyok nagy alkohol-fan... :D
2016. aug. 18. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj piát vinni. A feladatok itatnak, illetve a gólyaapák kevernek nektek piát vödörben. Nagyobb utakra mi két vödör piával indultunk. :D

A vödör alapja valami olcsó bor lesz úgy készülj. Ahhoz lesz öntve slice vagy málna márka vagy valami hasonló.

Én bort vittem tavaly, de maradt is belőle.

Esetleg első napra vehetsz valamit, mert úgy emlékszem h este 1-2 órára elvonultunk csapatonként ilyen ismerkedős részegedésre.

2016. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Nem muszáj mocsár részegre inni magad, nyugi. :D

Bár szerintem ha részeg lesz körülötted mindenki, biztos mondani fogják, hogy igyál már valamit. :D

De amúgy ha ivós feladat van és nem kell mindenkinek inni, akkor a leggyorsabb jelentkezők mennek ki vagy pedig megbeszélés alapján. :D szóval el lehet sunnyogni

2016. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét a válaszokat mindenkinek! :)
2016. aug. 19. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!