Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szociális asszisztens OKJ...

A szociális asszisztens OKJ képzés ingyenes?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam róla ilyet, ahol kerestem, de még azt sem, hogy meddig van a határidő, egy ideje már keresgetem, mióta kiderültek a pontszámok, még jobban, de még mindig semmit. [link] ezen a weboldalon nézegettem. Valaki ismeri? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. aug. 6. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes pl a Raoul Wallenbergben :)
2016. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Viszont felnőttképzésben nem látom. :/
2016. aug. 6. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem indul estin
2016. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szenvedek vele egy ideje már, kaparászok, meg minden, de ugye nekem "egészségügyi orientációm" van, tehát szakma kéne, mert hiába ezeket tanultam 4 évig, semmilyen szakma nincs. Sok helyen nézegettem, viszont én boncra akarok menni eleve, de a probléma az, hogy most fizetőset nem tudok bevállalni, de nem láttam eü-ben ingyenesen dolgokat, mivel pedig körülbelül a lakóhelyemtől 2 percnyire fog épülni egy idős otthon, így szeretnék olyan szakmát kitanulni ami megfelelne, ha esetlegesen sikerül odakerülnöm. Akárhogyan is néztem viszont, vagy fizetős, vagy semmi adat, ami erről szólna. Lehet sajnos, hogy már ki is csúsztam a legtöbből, mert ezek általában iskolarendszerűek, és már szept. 1-től indulnak. :(
2016. aug. 7. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2016. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!