Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a különbség a szociális...

Mi a különbség a szociális gondozó és ápoló és az ápolási asszisztens között?

Figyelt kérdés

Munkaügyi által indulnak a képzések. Tudna valaki tanácsot adni? Volt valami teszt előtte? Mire számíthatok?

Köszönöm előre is :)



2016. jún. 14. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Én azt tudnám tanácsolni, tegyél valamit a dislexiád ellen.
2016. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szoc gondozóról tudok beszélni. az főként idősek otthona,és fogyatékosokhoz megy.

én is most kezdem majd,szintén munkaügyis képzés.

volt teszt igen, könnyű volt. ilyenek pl,hogy milyen szűrővizsgálatokat ismersz, milyen következményei lehetnek a sok ágyban fekvésen, mi tartozok az egészséges életmódhoz, meg voltak ilyen orvosi kütyük, azokat kellett felismerni képről. pl fecskendő, ampullák.

elbeszélgetés meg nem volt. ami szerintem baj, elég sötét emberek is jöttek. akik azt se tudták mi az a szoc gondozó.

2016. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jún. 25. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt teszt, szoc gondozóra mentem, ez még 2014-ben volt októberben. Teszt, utána beszélgetés, igy kiesett a sok sötét buta alak, de igy is maradtak egy páran akik nagyon hülyék voltak. Több 100 emberből 16-nak sikerült. Vagyis csak 16 embert vettek fel.
2016. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!