Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, hogy mi az a, , Befogadási kérelem, ,?

Figyelt kérdés
Mármint hogyan kell kitölteni, és hova kell küldeni, elektronikuson, vagy postan?
2016. aug. 8. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
legalább egy intézményt bírnál írni...
2016. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, Semmelweis
2016. aug. 8. 10:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen kell kitölteni (mi nem érthető azon, hogy tantárgy neve???), és a kreditátviteli biztosságnak beküldeni, a tantárgyi tematikákkal együtt, postán, ajánlott levélben (mailben is elküldheted, de akkor is kell eredeti példány).
2016. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Addig én is értem, de a többi részét nem pl. : ,,A TÁRGY TEMATIKÁJÁT MELLÉKELNI KELL!,,

Valamint az összes tantárgyra ki kell tölteni? (kicsit sok)

2016. aug. 8. 10:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Minden egyetemi, főiskolai tantárgynak van egy tematikája. Ez újdonság? :) Tantárgy neve, óraszáma, kreditszáma, oktató, tananyag tartalma, szakirodalom, ilyen információkat tartalmaz. Ez alapján tudják megítélni, hogy be tudják-e fogadni. Ha 15 tantárgyat szeretnél elfogadtatni akkor 15 tematikát kell mellékelni. Teljesen mindegy, hogy soknak tartod vagy nem, ez szükséges ahhoz, hogy elbírálják a kérelmet.
2016. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden tárgyról, amit korábban máshol tanultál és most el akarod fogadtatni, egyesével be kell adni.
2016. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez most az elsőévesekre is vonatkozik?
2016. aug. 8. 10:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenkire, aki korábban teljesített tantárgyat szeretne elfogadtatni.
2016. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. A középiskolában elvégzett tantárgyamat elfogadtatni?
2016. aug. 8. 10:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha egyetemen, főiskolán teljesítettél már más szakokon tantárgyakat, azokat lehet elfogadtatni. Mást nem. Ez a befogadás ilyen tantárgyakra vonatkozik.
2016. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!