Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Bge-n az üzleti esettanulmán...

A Bge-n az üzleti esettanulmány tárgy milyen? Ti melyik választható tárgyat vettétek fel első évben, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Bge, Budapesti Gazdasági Egyetem, Bgf, első félév, válaszható tárgy, tárgyfelvétel

2016. aug. 8. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gazdaságpszichológia az jó, üzleti esettanulmányoknál meg ki szokták írni, hogy elsőévesek ne vegyék fel. A készségfejlesztő tárgyak közül viszont mind egy rakat fos.
2016. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én regionális gazdaságtant, politológiát és szociológiát csináltam meg. Utóbbit ajánlom. A reggazd nagyon gáz, bementem, elaludtam, otthon rengeteget tanultam rá és csak 3-as lett. De amúgy nem hülyeség. A politológiát élveztem, de a vizsga inkább szerencsén múlik. Amikor bementem voltak csomóan akik órán sem voltak, nem is tanultak, elsőre átmentek én meg buktam, pedig megtanultam a könyvet... sok minden nem tanulás kérdése itt.. sajnos. De a szociológiát ajánlom, ott könnyebb átmenni :) Én négyes lettem belőle.
2016. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!