Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Karinthy...

Mi a véleményetek a Karinthy Frigyes Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. :)

Milyen a hangulata, milyen a nyelvoktatás?

Angol kéttannyelvűbe szeretnék menni, viszont nem megy olyan jól az angol, ezért gondoltam a nyelvi előkészítőre (0. osztály). Szerintetek ez megéri, vagy csak évpocsékolás?



2016. aug. 8. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Megéri a 0.
2016. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem évpocsékolás volt, de ha nem megy olyan jól az angol, akkor talán megéri.
2016. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp meggondolom :)
2016. aug. 11. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
ha 0-ba mész, akkor kéttanos leszel, úgy pedig igazán megéri az a plusz egy év, ha viszont utána sima tanterv szerint tanulnál ( ha nem a Karinthybe, hanem máshová jelentkezel), azesetben szerintem nem éri meg
2016. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nem megy jol az angol semmikepp sem evpocsekolas...en nemeten vagyok nem tanultam meg nemetet szeptember elott es mar most b1en vagyok...kezdo csoportba fognak betenni angol kettanom is sok kezdo szokott lenni...es ha idosebb leszel sem hiszem h megbannad azt a nulladik evet mert ott leszel olyan fiatalon egy c1-c2es nyelvvizsgaval biztos egyetemre valo bejutassal(talan meg kulfoldre is) csak orulni fogsz h ezt valasztottad:) ha meg erdekel vmi irj privibe:) Sok sikert a felvetelihez!
2016. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jan. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!