Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogi karon melyik tárgyakat...

Jogi karon melyik tárgyakat érdemes felvenni első év, első félévében és mennyit?

Figyelt kérdés

A Károli jogi karára fogok járni és hallottam, hogy lesznek kötelező és választható tárgyak és, hogy az órarendet valamilyen szinten, magamnak állítom össze, de oda kell figyelni, hogy ne vállaljam túl magam, a megfelelő tárgyakat válasszam és az időpontokra is oda kell figyelni, hogy mondjuk ne történjen olyan, hogy az egyik előadás délelőtt, a másik meg délután van és a köztes időben, pedig nem tudok igazán mit csinálni.

Elsősorban olyanok segítségét várom, akik már egy ideje egyetemre járnak és tudják, hogy hogyan is kell ezt csinálni.



2016. aug. 8. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Károlit nem ismerem, de amúgy minden szaknak van egy mintatanterve, amiben benne van, hogy az egyes félévekre milyen tantárgyak felvételét javasolják. Célszerű eleinte az alapján felvenni a tárgyakat, aztán majd később, ha jobban átlátod a dolgokat, el lehet ettől térni.

[link]

Általában az órarendet is úgy állítják össze, hogy az adott évfolyamra javasolt órák ne üssék egymást.

2016. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hali, en is oda fogok jarni, es en mar ossze is allitottam en, hogy fogom felvenni az oraimat. Latinbol, infobol tobb lehetoseg is van, hogy mikor veszed fel a targyat, de filozofiabol pl csak eddig egy volt kirakva. Es igazabol a valasztottakbol valaszthatsz, amibol nekunk 3 lesz. Amit en kineztem az a privatizacio, karpotlasi jog, viszont az meg ugye utkozik a filozofiaval sajnos. En pl most meg igy fejben ugy raktam ossze, hogy hamar vegezzek majd a suliban.
2016. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!

En is oda fogok jarni de levelezore. Nektek mar megvan az orarend???

2016. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már valamennyire összeállítottam :D
2016. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!