Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem, mesterképzésnél ti...

Egyetem, mesterképzésnél ti mennétek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Felvettek mesterképzésre, esti tagozatra, de az egész karnak szól a gólyatábor, a mestereseknek is. Ti tudtátok, hogy van ilyen? Elmennétek rá? Még akkor is ha estisek lesztek?

2016. aug. 8. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy van ilyen, de én anno nem mentem el rá.


Nem volt időm, sem kedvem rá.

2016. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nappalisként se megyek, alapszakosként se mentem, de lehet csak én vagyok túl antiszoc.. nem tudom, de valahogy sose éreztem késztetést rá.. Ha el lehet menni és van kedved, akkor menj szerintem, most ne mások mondják már meg..:D
2016. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk volt külön mestertábor, és mivel keresztfélévben kezdtem, már kialakult baráti társasággal mentünk le. Egyébként ha össz kari lenne alapszakos gólyákkal, meg mindenkivel együtt, nem biztos, hogy mentem volna.
2016. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!