Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Golyataborba milyen feladatok...

NagyTibirka kérdése:

Golyataborba milyen feladatok vannak? Legyszives irjatok egyetemet is

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minden gólyatáborban vannak olyanok,hogy fuss el pl egy asztalig, idd meg a fröccsöt, majd fuss vissza.

Ennek a végtelen variációját képzeld el :D van,hogy a csapatnak közösen meg kell inni egy (általában csövesborból készült) lavornyi macifröccsöt,vagy valami ilyesmit, akiknek elsőre sikerül, azok nyernek. Meg ilyen ki mennyire bevállalós versenyeket is csinálnak, nyald le a csaj melléről a tejszínhabot,stb. Ne izgulj, jó lesz és sok embert meg fogsz majd ismerni. Melyik suliba vettek fel?

2016. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem a sörváltó volt. Már pontosan nem tudom, hogy volt, de a lényege, hogy el kellett futni egy pohár/doboz sörhöz, körbefutni valahányszor, majd gyorsan meginni egyben, visszafutni a csapathoz. Ezt megcsinálta egymás után minden csapattag és aki előbb végzett, az kapott pontot. Ez azért vicces, mert ha nem üt be a pia, a körbe-körbe forgástól egyébként is szédülsz... :D


Aztán nálunk is volt olyan, amit az előző mondott, hogy vékony szívószállal meg kell inni egy nagy lavór olcsó italt (nem egyedül hanem az egész csapatnak).


(Egyébként SZTE)

2016. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!