Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4, 0-ás átlaggal Pécsen...

4, 0-ás átlaggal Pécsen melyik gimnáziumba vennének fel?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem a 8. Osztályt, és kíváncsi vagyok, hogy Pécsen melyik gimnziumokat lenne érdemes megjelölnöm/melyikbe vennének fel.

2016. aug. 9. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. aug. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A központi felvételtől függően bármelyikbe. Ha az nagyon jól sikerül, illetve a nyolcadikos első féléved főbb tantárgyai is jók, akkor szinte biztosan felvesznek oda, ahova menni szeretnél.

Nézz körül, hogy hol van olyan tagozat, ami érdekel. Én Leőweys vagyok, a francia, a német és a természettudományi tagozatot bátran ajánlom. Emellett még ami szimpatikus volt nekem jelentkezéskor, az a Babits, de valamivel gyengébb, mégis jó sulinak ott van a református vagy a Kodály.

Viszont gondolkodhatsz szakközépiskolában is, ahol szakma után érettségit kapsz, így ha hasonló területen mennél tovább, akár plusz pontot is kaphatsz (OKJ-s képzésért) a fősulin. Ilyen iskolának ott a SZESZI vagy a Pollack.

2016. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajts! Én ilyen átlagú voltam 7.-ben de felhoztam 4.8-ra 8 félévre és sokat tanultam a központira. Megjelöltem a Janust 2.-nak és felvettek volna, de inkább babitsba mentem
2016. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kodályba
2017. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!