Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jog és közgazdaság párhuzamosa...

Jog és közgazdaság párhuzamosan, lehetséges?

Figyelt kérdés
A jogon most leszek végzős de nem tudom érdemes e kivárni ezt az egy évet a kezdésig? (fel is vettek már) a beiratkozáson dilemmázok, felek ha nem kezdem el most, sose fogo és jogi területen maradok, annak ellenére, hogy mindig is közgazdász akartam lenni. (Ösztöndíjak és diákmunkából eddig jól megéltem)

2016. aug. 10. 00:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Fogok* (mobil)

Egyebkent mindketto nappali

2016. aug. 10. 00:40
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Mindketto nappali? :) ugyanaz az intezmeny csak masik kar v ket kulonbozo?

Gondolkodtal mar azon, hogy utkozeseid lesznek kozgazdaszkam?:)

Meg milyen kozgazdasz?:))))

Abbol is van ezer szak

2016. aug. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele, ügyes ösztöndíjas gyerek vagy, biztos meg tudod oldani.
2016. aug. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nemzetközi gazdálkodás

Két komolyabb ütközésem lenne, de erre kérelmét írnék (kedvezményes tanrend) hogy mentsenek fel az óralátogatás alól (az illetékes tanszékkel tudnék konzultálni a számonkérés pótlásáról). A vizsgaidőszakot pedig összeegyeztetem, természetesen a karácsony és újév is most a cél érdekében feláldozható lenne.

Köszönöm a támogatást. Kissé kiábrándító példa,hogy valakinek olykor egymagában sem megy egy szak, emiatt is bizonytalanodtam el, de talán ha igazán akarom.. miért ne?

2016. aug. 10. 02:58
 5/6 A kérdező kommentje:
két különböző egyetem, néhány tárgyat már sikerült előre teljesíteni (kérelemmel engedték, ott is leírtam, hogy az indok a tervezett párhuzamos tanulmány)
2016. aug. 10. 03:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát sok sikert hozzá, nem lesz egyszerű dolgod, de biztos megoldod. Nem tudom jog után matekkal, hogy állsz :))) Nálunk, akik nemzetközin kezdték félév után 1 emberke maradt csak :)

Lehet máshol máshogy van, de nálunk ott nagy volt a szórás.

2016. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!