Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen füzeteket vegyünk 5....

Milyen füzeteket vegyünk 5. osztályra? (Új lesz a suli) vagy majd elmondják az elsô napokon?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
A lányomnak egy nyolcévfolyamos gimi ötödik osztályában A/4 nagyságú nem spirálfüzetet kértek a tanárok. Persze ez iskolától vagy inkább tanártól függ.
2016. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én 6.-ba megyek szóval feletted vagyok de nekem ilyenek vannak, tavaly is ezek kellettek:

-Vettünk 4, nagy(A4) mérétű kockás füzetet. Azért ennyit, mert matekra betellik 3, plusz beszoktam menni nulladik órában matekra, hogy gyakoroljak pl dolgozat előtt, és arra külön füzetet viszek.

-Egy vonalas nyelvtanra, egy vonalas irodalomra, egy vonalas németre, plusz ugye ha betellik/vagy bekell adni...

Ezek mind nagy méretűek.

-4 kicsi vonalas, mert történelemre kicsit kérnek. 2 betellik évközben, egyet bekell adni, és jó ha van pluszban mégegy.

-4 nagy méretű, sima füzet. 1 természetismeretre(biosz), egy matekra, mikor majd a geometriát vesszük, plusz ha betellene. Nálunk úgy van a technika, hogy nem barkácsolunk, hanem tanulni kell szóbelit, de technikából a tavalyi füzetet kell folytatni.

-1 hangjegyfüzet énekre, ebből kis méretűt választottam, mert itt nem is volt megszabva.

-1 szótár németre.( kis méret)

Ha segítség kell ilyesmiben akkor írj privátot :).

Remélem tudtam segíteni :).

2016. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!