Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsőéveseknek be kell lépni a...

Elsőéveseknek be kell lépni a Neptunba? Vagy most miért lépkednek be ilyenkor?

Figyelt kérdés
Csak itt láttam már ezzel kapcsolatos kérdést, beiratkozásig van még valami teendő? (Nem megyek gólyatáborba.) Ja és nektek mikor van a beiratkozás? Csak mert szerintem az nincsen rajta a papíromon, és talán majd csak a pótfelvételik után derül ki. És a Neptunba majd még ráér beregisztrálni, majd ha elindult a tanév?

2016. aug. 10. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Van abban már most, tanévkezdés előtt is valami fontos infó? A Neptun-rendszerben.
2016. aug. 10. 22:18
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Beiratkozni a regisztrációs héten tudsz. Azért lép be mindenki neptunba, hogy helyre tegye mi hol van, ugyanis a neptun képes lefagyni a tantárgy felvétel időszakban. :) (Sőt máskor is)

Megismerkednek a programmal és vannak egyetemek, ahol az adategyeztetés szempontjából felkel tölteni az okmányokat. Az is lehet a profilodat ki kell tölteni előre ez nem hülyeség.

2016. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húha, nagyon köszönöm, nagyon hasznos volt ez a válasz, ment a zöld kéz
2016. aug. 10. 22:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Rajta volt egy webcím a lapomon, már megvan, amiről azt hittem, nincs:)
2016. aug. 10. 23:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hova vettek föl?
2016. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!