Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államilag támogatott félévek...

Államilag támogatott félévek ledolgozására van lehetőség?

Figyelt kérdés
Óbudai Egyetemen vagyok levelező műszaki menedzser államilag támogatott formában. 2 félévet végig jártam, most 2 félévet passzívon voltam, mivel a munkahelyemmel nem tudtam összeegyeztetni, és úgy néz ki továbbra sem tudom. A 2 államilag támogatott félévet lelehet dolgozni, vagy mindenképp ki kell fizetni, és ha ki kell fizetni van lehetőség csökkenteni az összeget, vagy részletfizetést kérni?

2016. aug. 15. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg kellene nézni az állami ösztöndíjra vonatkozó szerződést pontosan, vagy érdeklődni az Oktatási Hivatalnál.

Elvileg az egésznek az a célja pont, hogy itthon dolgozz, ne külföldre vidd a tudást.

2016. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!