Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik (volt) a jobb, általáno...

Melyik (volt) a jobb, általános iskola, vagy középiskola?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.-be, és hát művészetire. 15/f vagyok. Az osztály 80% lány lesz, nem tudom mire számítsak, de nem is ez a lényeg. Én egyenesen utáltam az általánost, eléggé ment a lekezelés, tanárok, diákok részéről egyaránt. Sőt, gyakran diák-tanár szócsata volt. Mindig felhívták az igazgatót a termünkbe. Mindenki bevágta a pókerarcot, és kezdődött minden előlröl. Ennyit magamról, és a tapasztalatomról. Nektek melyik volt a jobb, és miért? Hol volt jobb a légkör?

2016. aug. 16. 02:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És van még egy dolog. Egy középkategóriás iskolába vettek fel. Egyáltalán nem az alja kategória, egész jó kis suli. Kandó Kálmán Szakközépiskola. (kecskemét)
2016. aug. 17. 20:05
 12/13 anonim válasza:
100%

A gimi sokkal jobb volt, általánosba 0 összetartás volt, mindenki jobb akart lnni a másiknál, a gimiben elfogadtak, bírtam is őket csakis az volt a probléma, hogy mindennap legalább 5-ször elhangzott a mondtat: Milyen telód van? WOW de béna... figy, nekem ilyen van!!!

19/L

2016. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Picit jobban szerettem középsuliba járni, de az általános se volt olyan rossz. Igazából már írták előttem, hogy ez iskola függő, hogy neked mi passzol, megtalálod e a barátaidat, stb.
2016. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!