Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány órája van egy 11es 12es nek?

Viven kérdései kérdése:

Hány órája van egy 11es 12es nek?

Figyelt kérdés
Akinek német tagozaton van (heti6ó)(angol 3)? ES HA még a faktokat is hozzá adni?Hany faktja lehet és heti hany órában?

2016. aug. 18. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Iskola- és szakfüggő. Én is nyelvszakos (francia) vagyok, nekem 11-ben heti 36 órám volt fakttal együtt. Matekfaktos vagyok, nálunk ez az alapórához képest plusz két órát jelent hetente. Aki két fakultációt vett fel, annak 38 órája volt.
2016. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én két faktot vettem fel, az heti 6+ óra, mivel nálunk egy fakt heti 3órát jelent.. Szóval nekem pont 40órám van..
2016. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Úristen azok az óraszámok...

Nálunk Elvileg kevés lesz(hiszem ha látom)

9.ben 35 volt 10.ben 36 lesz És azt mondják hogy most lesz a legtöbb óránk.

2016. aug. 20. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én németes vagyok, 9. osztályban 35, tizedikben 36 órám volt. Aztán felvettem 3 faktot, úgy lett heti 40 órám (két fakt az heti 4-4, a harmadik heti 2 órát jelentett). Aztán tavaly előrehozottat csináltam angolból (az volt az egyik faktom), úgyhogy idén nem kell bejárnom az angolokra. :D Így van most heti 32 órám. Viszont biosz-kémia faktos vagyok, szóval az a plusz időm meg elmegy az azokra való készüléssel, de lényegesen jobb, mint 11-ben.
2016. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!