Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy átlagos egyetemistának...

Egy átlagos egyetemistának hány órája van egy héten?

Figyelt kérdés
Középiskolában 35 óránk volt egy héten, egyetemen több vagy kevesebb?
2016. júl. 30. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Erősen szaktól függő. :)
2016. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez csalóka lehet, mert vannak nehezebb tárgyak - több kreditért.

Nekem a előző félévben elég kevés órám volt, de volt 4 db 6-7 kredites tárgyam. Suóval leterheltebb voltam, mintha több órám lett volna, kevsebben kredites, könnyebb tárggyal.


A most következő félévben amúgy 31 és fél órám lesz. (Viccesen hangzik:D Csak összeadtam az időt. Szóval ezek nem 45 perces órák. Mindezt 35 kreitért.)

2016. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 41 órám volt most 33 kreditért, de ebből 4 olyan tárgy, mely 5-6-7-8 kredites és a fennmaradó "szabad"időben tanulni kellett ezekre keményen.. :D
2016. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan félévem, amikor 40 órám volt egy héten, emellett több diákszervezetben pörögtem, és még dolgoztam is. Vannak lazább, vannak durvább félévek.
2016. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. júl. 30. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem szeptembertől 8 tárgyam lesz 26 kreditért (7. szemeszter), ez heti 17 órát jelent. Viszont volt olyan félévem is, ahol heti 50 órám volt.
2016. júl. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!