Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinusosoknak szept.1-jén...

Corvinusosoknak szept.1-jén kell először megjelenni a suliban?

Figyelt kérdés
Aznap van beiratkozás, levélben is így írták, viszont korábban olvastam olyat neten a tájékoztatóban, hogy már aug.29-én van valamilyen program.
2016. aug. 19. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem ír semmit a tájékoztató 29.-ről. Hol olvastad? Mert én a gólyáknak szánt oldalon se találok ilyet.
2016. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
A tanévnyitó is akkor van?
2016. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én levelem azt sem írja, de a tavalyiból kiindulva csak akkor érdemes elmenni ha nem tudsz mit csinálni egy kis szabadidővel, mert teljesen felesleges.
2016. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

itt a legutolsó oldal

Illetve emailben ezt írták: Amennyiben nem tudsz eljönni a táborba, szegényebb leszel ugyan egy felejthetetlen élménnyel, de szerencsére így is találkozunk Veled augusztus 29-én (hétfőn) 8:30-kor az egyetem Fővám téri főépületének aulájában, a T-karos hallgatókkal pedig az egyetem Czuczor utcai C épületének előterében. Az augusztus 29-től szeptember 2-ig tartó "0. héten" kerül sor az egyetemi beiratkozásra, a Neptun-oktatásra (és tárgyfelvételre), a hivatalos tanévnyitóra, és természetesen számos színes közösségépítő programra. A hét hivatalos programjain való részvétel minden hallgató számára kötelező!

2016. aug. 19. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem a naptárt és mivel 29 az hétfő, így valóban már akkor is "be kell" menni, de tavaly az első 1-3 nap felejhető volt, talán akkor fontosabb ha nem mész gólyatáborba. Első nap megismerkedsz a szaktársakkal, körbevisznek az épületeken, a fontosabb helyeket megmutatják (TO, DJB és társai) meg elvisznek a környéken is megmutatni hol lehet enni-inni stb. Az a nap tavaly maga volt a káosz :D egész nap rohangáltunk össze-vissza..

Másnap szokott lenni a könyvtár beiratkozás úgy emlékszem, továbbra is "kötött" programok hasonlóan az első naphoz, harmadik nap gondolom ugyanez, ha csak elsején iratkoztok be. De a legfontosabb az ugye a beiratkozás, a többi kihagyható csak utána (gondolom) extra nehéz beilleszkedni, mert még arcról se ismered az embereket :D ha van még valami kérdésed írj nyugodtan, tavaly már végigcsináltam ezeket a köröket, bár nem tudom milyen karos leszel, én K-s vagyok.

2016. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én Corvinus PSZ-es tanuló leszek. Én úgy tudtam, hogy csak aug.31-én kell megjeleni először, a hét korábbi napjairól semmit nem írtak a levélben. Akkor 29.-én is megéri/be kell menni?

2016. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mész gt-ba akkor ott majd elmondják hogy mikor kell menni, ha nem akkor meg érdemes bemenni 29.én, legalábbis tavaly az volt (bár gólyatábori infó nélkül kicsit sötétbe tapogatózás hogy mikorra kell menni). Közbe megtaláltam a tavalyi programokat és annyival kiegészíteném az előző választ, hogy a 0. héten szokott lenni párnacsata, közös kocsmatúra, évfolyampiknik, Hello tourist, bár ez a kiváltságosoké, a mi csoportunknak tavaly elmaradt, meg gondolom lesz évnyitó is a héten, amire kb csak akkor érdemes elmenni ha nagyon unatkoztok :D
2016. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!