Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hány pontotok lett a...

Nektek hány pontotok lett a központi felvételin?

Figyelt kérdés
A Kőbányai Szent László Gimnáziumba szeretnék jelentkezni, azon belül az emelt matematika és angol szakra. És meg szeretném tudni, hogy aki oda jár azt kb. hány ponttal vették fel

2016. aug. 20. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont annyival, vagy többel, amennyi a ponthatár volt. felvi.hu-n bármilyen korábbi adatot megtalálsz.
2016. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja várj, a gimnáziumok nem ott vannak. De van valami oldal, ahol azok a ponthatárok is kint voltak.
2016. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 38 matek, 42 magyar.


A másik kérdésedre nem tudok sajnos válaszolni.

2016. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 43, és 43, de ez mondjuk épp 4 éve volt... :D
2016. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91:)
2016. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nekem összesen lett 56 talán? 21 matek 35 magyar, nem emlékszem pedig januárban írtam. De hát végül felvettek a kiszemelt helyre. A második kérdésre én sem tudok válaszolni.
2016. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!