Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Illusztrálással szeretnék...

Illusztrálással szeretnék foglalkozni. Melyik magyar egyetemet javasolnátok?

Figyelt kérdés
Miskolci 15 éves lány vagyok, most megyek tizedikbe. Nem művészetibe hanem reálos gimibe járok, de az álmom, hogy videójátékokhoz concept artist vagy hasonló, illusztrátori munkám legyen. Melyik magyar egyetem melyik képzésével tudnék ehhez a legközelebb kerülni? Legújabb rajzaim itt vannak feltöltve szintfelmérés gyanánt: [link]

2016. aug. 21. 02:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen egyetemi szak konkretan nincs. Talan a Mohogy Nagy Muveszetin van valamilyen rajz szak de oda meg nehez bejutni.
2016. aug. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az előző válaszolóval egyetértve, speciálisan ilyen szak tényleg nincs. Legközelebb az animáción keresztül juthatsz el hozzá. A Moholyra tényleg nagyon nehéz bekerülni (nekem kifejezetten rossz véleményem van róla), viszont a Metropolitanra jók az esélyeid, ha gyakorolsz másfajta rajzstílusokat is. Az animét és a Disneyt sehol sem fogadják szívesen vagy legalábbis nem fogadják el, ha kizárólag csak azt tudsz rajzolni. Előkészítős társamat sajnos emiatt nem vették fel, pedig jobban rajzol, mint én (nekem sikerült).


OFF téma:

(Mellesleg szereted a Miraculous-t? *o*)

Van deviantARTod? Nagyon tetszenek a munkáid, szívesen bekövetnélek, ha van felhasználód.

2016. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!