Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan működik a kreditátvitel?

Hogyan működik a kreditátvitel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyik egyetemről egy másikra váltottam és mindkettőben van első félévben egy "általános" mikro-makroökonómia gazdasági tárgy 4-4 kreditért csak más néven. Mivel az egyikben én elvégeztem sikeresen, szeretném, ha beszámítanák, ha egyezik az valóban 75%-osan. Ilyenkor az első egyetemem tematikáját honnan tudom megszerezni, amit a neptun kérvényben csatolni kell? Jeleznem kell a mostani gazdasági tanárnak is a szándékomat?

2016. aug. 25. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetemenként eltérő. Keresd fel az ottani igazgatóságot, majd ők megmondják, vagy talán van neptunban kérvény rá.
2016. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmész az első egyetem tanszékére kérsz egy tantárgyi adatlapot vagy ami ott van, kinyomtatják, vagy kinyomtatod te, azt lepecsételteted a tanszéken, meg aláíratod, azt beviszed az új egyetemre és mellékeled elektronikusan a kérvényedhez, meg kérsz egy kredit teljesítési igazolást az első egyetem tanulmányi osztályán, hogy tényleg megszerezted a kreditet. Azt ezt is mellékeled, meg beviszed a kreditátviteli bizottságnak.
2016. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!