Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 10. osztály elvégzése után...

10. osztály elvégzése után szakközép iskola?

Figyelt kérdés
Amibe most járok az egy sima gimnázium . Iskola váltás okai hogy ezt nem szeretem és borzalmas az osztályközösség. Esti iskolát vagy valami olyat keresek ahol érettségit és szakmát is kapok és 10.osztály elvégzésével kezdhető. Budapesti iskolákat keresek. Iskola neveket írjatok légyszíves.
2016. aug. 25. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem járd ki ott érettségiig a helyet, ha nem vagy kénytelen lakhelyet változtatni ... :)

A szakközép tudtommal nem ad érettségit feltétlen, tehát maradj gimiben, a másik probléma, hogy középsulik között az átiratkozás az nem olyan könnyű egy meló, hogy most kezdj el ezzel foglalkozni...

2016. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szakkozephez le kellene vizsgaznod szakmai targyakbol,ami kb lehetetlen. Ha soha nem tanultal pl gepesz szakhoz kapcsolodo tantargyakat,akkor majdnem eselytelen a dolog.

Szerintem keress egy masik gimit,szimpatikus tagozattal. Feltetelezem,hogy ha eddig gimibe jartal,most nem bolti eladonak szeretnel menni,es muveszeti/info/kemia/stb tagozatos gimikben tudnad azt tanulni,ami erdekel.

2016. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!