Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n mikor tudok felvenni...

SZTE-n mikor tudok felvenni testnevelést?

Figyelt kérdés
Mert a kurzus keresése menü alatt csak nyelvi kurzusok vannak

2016. aug. 27. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a tesit meg a nyelvet és az ált. műv. tárgyakat csak versenyes felvételben veheted fel. Tehát majd valamikor jövő héten (pontos időpontot ott találsz)
2016. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nem voltam pontos. Van külön időpont a tesis és X-es kurzusok felvételére.
2016. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyelvet már fel lehet venni, a tesit meg én már láttam meghirdetve, a kari tesinket, az összegyetemit meg majd versenyalapúnál hirdetik meg :)
2016. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ETR-be belépsz->Kurzusaim menüpontban a Kurzusfelvétel->Új kurzus felvétele(adott szakodnál)->Kurzusok keresése-> Kód,cím-hez beírod,hogy "XT" és rányomsz a Keresés indítására és előjön az összes. XT = tesi kurzus
2016. aug. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is XT-t írtam be, de akkor nem adott ki semmit, most viszont már látom őket, de azt írja, hogy nincs kurzusfelvételi időszak. Első éves leszek és így kötelező lenne, de nem tudok jelentkezni
2016. aug. 30. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!